PAR MUMS
ABCOM Latvia ir uzņēmums, kas nodarbojas ar biroja un profesionālo iekārtu pārdošanu un apkalpošanu Latvijas galvaspilsētā, pārstāvot pasaulē vadošo poligrāfijas uzņēmumu Xerox. 
 
MĒRĶIS
Nodrošināt uzņēmumus ar augstas kvalitātes biroju un profesionālo aprīkojumu, kas ļauj klientiem īstenot savas biznesa idejas visaugstākajā līmenī.
VĪZIJA
Veidot ilgtermiņa saistības ar uzņēmumumiem, kas novērtē kvalitāti, efektivitāti, jaunus risinājumus un personīgu sadarbību.

VĒRTĪBAS

Kvalitāte - izmantojot individualizētu pieeju katram klientam, mums ir iespēja panākt visaugstāko kvalitāti, 

Zināšanas - mēs nepārtraukti mācāmies un attīstām savas zināšanas, lai būtu uzticami palīgi klientiem jebkurā situācijā. Mūsu uzņēmumā strādā tehniķi ar vairāk kā 20 gadu pieredzi.

Ātrums - mēs augstu vērtējam klienta laiku un mūsu uzdevums ir nepārtraukti uzlabot drukas iekārtu darbu kā arī ātri novērst radušos bojājumus.

Uzticamība - mūsu interesēs ir veidot ciešu komunikāciju ar klientu, pārzināt viņa situāciju un vīziju, lai ieteiktu vislabākos risinājumus.

MŪSU PARTNERI

SIA "Abcom Latvia", 40103166124 |Zemitāna iela 6, Korpuss A, 1.stāvs, Rīga, LV-1012 |+371 29299869, +371 67381011| info@ablat.lv